.כל מה שרצית לדעת על הזדמנויות השקעה בטוסקנה
ליבורנו איטליה

השקעות נדלן באיטליה
השקעות נדל"ן באיטליה
השקעות נדל"ן באיטליה

“נקודת המוצא של תהליך העיצוב הוא סגנון החיים של הלקוח, הטעם האישי שלו וצורכי המשפחה. אל התהליך העיצובי המשותף אני מביאה את הנסיון המקצועי שלי והרקע התרבותי שלי. גדלתי בליבורנו שבחבל טוסקנה באיטליה. אני בוגרת אוניברסיטת פיזה ובעלת תואר באדריכלות ועיצוב פנים. אני מתכננת ומעצבת בתים ודירות”

סוזאנה קסוטו הינה אדריכלית ומעצבת פנים, בוגרת אוניברסיטת פיזה ובעלת תואר באדריכלות ועיצוב פנים. אני מתכננת ומעצבת בתים ודירות. הניסיון המקצועי שלי כולל תכנון בתים פרטיים, בין היתר גם בתים גדולים ועתירי תקציב, בנייה רוויה, משרדים, מרכזים מסחריים ועוד. כיום, אנו מתבססים על הניסיון, הידע, היכולות והיצירתיות שלנו, על מנת לאפשר לכל לקוח להגשים את בית החלומות שלו בתקציבים מגוונים, וזאת מבלי להתפשר על פונקציונליות ועיצוב המותאמים באופן אישי לכל אחד. היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו משלבים אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת. מניסיוננו, אדריכלות ועיצוב פנים קשורים זו בזה ומשלימים זו את זה ומוטב לקבלם בכתובת אחת.

באמצעות נסיוני העשיר באדריכלות ועיצוב פנים בישראל, איטליה ואנגליה. אמצא את הפתרונות לאתגרים אדריכלים ועיצוביים תוך תכנון נכון, לממש לכם/ן את הפוטנציאל האדריכלי והעיצובי בדירת החלומות. מובטח לכם, שנצא יחד למסע חלומי ושהתוצאה תהיה ייחודית. אסייע לכם/ן לארגן את המרחב שלכם בהתאם לצרכים שלכם. שילוב של אינטואיציה, עין חדה ורגישות לפרטים הקטנים שעוזרים לי לתכנן חללים שמרגישים בהם טוב יותר.

ITALIAN STYLE

ARCHITECTURE

HOME DESIGN

CONTACT

סמטת קורנית, בני ציון